Żyjmy
Jak to życie się układa,
Że wciąż pcha nas przed nieznane
Nic w nim z nieba nam nie spada
Tylko to wypracowane.
Dąż do czegoś, tak mawiają,
Miej w swym życiu cel i plany,
A gdy kłody podrzucają
Śmiej się jakbyś był naćpany.
Nie patrz w przeszłość, żyj dzisiejszym
Dniem, co właśnie się rozpoczął,
A gdy ktoś chce ci umniejszyć,
Ufaj sercu i swym oczom.
Kładź się spać z podziwem siebie,
Patrz na kwiaty, zerkaj w duszę,
Policz, ile gwiazd na niebie
Pomyśl: chcę, ale nie muszę.
Zdolna dziewczynka :)
OdpowiedzUsuń